Здравствуйте, гість ( Вхід | Реєстрація )

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум сайта CS-Yakudza.com » Все для uCoz » Заробіток » Обмін
Обмін
Неділя, 14.11.2010, 13:28 | Повідомлення # 1
Повідомлень:
317
Нагороди:
Ранг:
Мафіозі
21
Як обмінюватися посиланнями. Поради і помилки.

Не мале значення в процесі просування сайту займає Обмін посиланнями. Це теж дуже хороший спосіб розкручування. Обмін посиланнями - це коли Ви ставите посилання на інший сайт, а він ставить у відповідь посилання на Ваш. По цих посиланнях до Вас приходять відвідувачі. Кількість сайтів росте в геометричній прогресії, і все складніше стає знаходити своїх відвідувачів. Та і відвідувачам складніше стає шукати Ваш сайт.
Не всі мають правильне уявлення, яку мету переслідує за собою процес Обміну посиланнями. Більшість новачків думають, що це дасть моментальний ефект і збільшить відвідуваність сайту. Для цього створюють барвисті, анімовані сайти, що збільшує вагу сторінок і робить їх погано доступними. Здійснивши обмін з двома-трьома сотнями подібних сайтів, отримавши величезну насолоду від виконаної роботи, Ви починаєте чекати ефекту. Проходить день, місяць, два - ефект мінімальний. З сайтів або каталогів, з якими був здійснений обмін посиланнями приходять 1-2 людини в день (очевидно, сам господар сайту або каталога, перевіряючи своє посилання і його декілька друзів). Перевіряючи статистику в Яндексе, Ви починаєте помічати, що всіх, з ким Ви мінялися, немає в списках сторінок, що посилаються (а багато таку інспекцію взагалі не проводять, деколи по незнанню). Ось тут і виникає питання, для чого виконана вся ця робота і коли буде ефект.
Висновок: Обмін посиланнями – це не реклама, направлена на збільшення відвідуваності. Якщо Ви переслідуєте цю мету, тоді Вам необхідно звернутися в банерную систему і замовити їм покази Ваших банеров. Обмінюючись посиланнями Ви пропонуєте свій сайт можливим партнерам, для того, щоб вони включили його в список що рекомендуються і цікавих. Обмін посиланнями здійснюється виключно для збільшення Індексу Цитування, тобто визначення цінності Вашої праці.

Індекс цитування.
Індекс цитування - один з найважливіших критеріїв оцінки сайту тому або іншому запиту. Цей показник був введений пошуковою машиною Google і фігурує в алгоритмі ранжирування Google як Pagerank (PR) - рейтинг сторінки. Pagerank (PR) - це метод Google для виміру «важливості» сторінки. Зараз Індекс цитування використовується практично всіма пошуковими машинами, як російськими, так і міжнародними. У Рунеті головною пошуковою машиною, для якої Індекс Цитування є ключовим чинником оцінки сторінки, є Яndex. Друга по популярності пошукова машина Рунета - Rambler, кількість посилань на сторінку в своєму алгоритмі не враховує, береться до уваги показник трафіку сторінки. Індекс цитування дозволяє Вам підняти свій сайт на перші місця в рейтингу, за рахунок більшої кількості зовнішніх посилань на Ваш сайт в Інтернеті.
Різновиди Індексу цитування:
1. ІЦ - Індекс цитування. Відображає загальну кількість тих, що посилаються на сайт (або сторінку) інших сайтів.
2. тіц - тематичний Індекс цитування. Враховує не просто кількість посилань, але і ще відповідність тематики засиланого і сайтів, що посилаються.
3. віц - враховує не лише кількість, але і якість сайтів, що посилаються.
Індекс Цитування - це вага Вашого сайту в Інтернеті, гарант утримання відвідуваності Вашого сайту. При підрахунку тіц сайту не враховуються посилання з веб-бордов, форумів, мережевих конференцій, немодеріруємих каталогів і інших ресурсів, в які хто завгодно може додавати посилання без контролю з боку власника ресурсу. Також не враховуються посилання з сайтів, розташованих на безкоштовних хостінгах, у випадку якщо вони не описані в Яндекс - Каталозі. Іншими словами, всі такі посилання мають нульову вагу.
Прочитати ще про Індекс цитування Ви можете на сайті Яндекса: Яндекс ІЦ.

Помилки при Обміні посиланнями.
Після розміщення посилання на інших сайтах обов'язково її перевірте.
Посилання мають бути "прямыми", а не редіректнимі, тобто повинні мати вигляд: <а href="www.site.ru"> Опис сайта</a>. Якщо при підводі курсора до Вашого посилання в статусному рядку браузера (зліва внизу) з'являється приблизно наступне - http://site.ru/cgi-bin/out.pl?id=542 або щось типа - http://www.his_site.ru?param=www.site.ru, що дуже часто зустрічається в різних Топ і рейтингах сайтів, можете сміливо її видаляти, оскільки посилання на Ваш сайт при цитованості в Яндексе Ви не дочекаєтеся. У статусному рядку браузера має бути тільки url Вашого сайту - http://ваш сайт/. Але зустрічаються випадки, коли Веб-сервер-майстер спеціально обробляють подія - наведення на посилання курсора (onmouseover) - і відображують в статусному рядку пряме посилання, хоча реальна адреса - редіректний. Пошуковому роботові таке посилання, природно, не видно. Це можна перевірити так - кликніть на посилання правою кнопкою миші, а в меню, що відкрилося, виберіть рядок "Свойства" і подивитеся в Адресі(URL), там має бути тільки url Вашого сайту і нічого більшого.
Інколи Веб-сервер-майстер, з яким проводиться обмін, закриває директорію, де знаходиться сторінка з Вашим посиланням, від індексації пошуковими роботами за допомогою запису у файлі robots.txt або закриває від індексації частку коду, де знаходиться Ваше посилання, за допомогою тега <NOINDEX>. Це робиться для того, щоб посилання було проїндексирована в однобічному порядку, тобто що значно збільшує "вес" посилання. Можете видаляти такі посилання, вони для Вас нульові (нічого не означають). Також може бути, що сайт, з яким проводиться обмін, заборонений до індексації "забанен" пошуковими системами. Перевірити, чи не заборонена сторінка з Вашим посиланням до індексації у файлі robots.txt, можно на Яндексі. Додайте сторінку того сайту, на якій коштує Ваше посилання в Яндекс. Якщо ця сторінка закрита від індексації у файлі robots.txt або сам сайт заборонений до індексації, Яндекс повідомить Вас про це.
Перевірте обидва посилання - Вашу і сайту, з ким Ви обмінюєтеся. Буває, що Ви розміщуєте посилання на якийсь сайт, а зворотне посилання знаходиться зовсім на іншій сторінці. Допустимо Ви розмістили посилання на сайт - <а href="http://site.ru/">, а Вашу розміщують абсолютно на іншій сторінці (субдомені) - <а href="http://catalog.site.ru/">, <а href="http://dir.site.ru/">, <а href="http://link.site.ru/"> і так далі. Це абсолютно різні сайти, перевірте Індекс Цитування обох сайтів. Одна сторінка - <а href="http://site.ru/"> може мати Іц=500 і більш, а інша - <а href="http://catalog.site.ru/"> і так далі може мати Іц=0. Користь від таких посилань є у тому випадку, коли ІЦ субдомена не 0! Такі посилання виходять більш ваговитими для обох сайтів, оскільки виходять безмовними.

Форум сайта CS-Yakudza.com » Все для uCoz » Заробіток » Обмін
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Статистика Форума
Нові теми Популярні теми Кращі користувачі Нові користувачі

Прикол в cs 1.6

(1)

Банерообмін

(19)

Шаблон для ucoz - Dco...

(1)

Готовий і настроєний ...

(7)

Красивый информер топ...

(0)

Моє відео

(7)

BCM

(0)

Новый информер коммен...

(0)

Голубая кнопка вверх ...

(0)

Статистика кто посети...

(0)

конкурс вгадай фільм

(28)

Банерообмін

(19)

про модулі

(15)

Набір "Модератор...

(13)

Перемикач сторінок

(13)

Створення cs 1.6 серв...

(11)

Роздача ICQ від $eRJ

(11)

Купи або получи домен...

(9)

залучення реальних ві...

(9)

Роздача програм для {...

(8)

B@CbOK

(317)

КаVyн

(235)

$eRJ

(177)

Leet

(82)

ГОРІЧ

(72)

Olizina

(51)

dingo

(40)

CkopnioH

(34)

brooklin

(32)

extremist

(14)

Volodymyr

(24.04.2021)

Don_UA_

(03.06.2020)

Саня3639

(22.08.2019)

Don_ua

(10.08.2018)

buldog7

(16.12.2016)

arsen_1379

(17.08.2015)

ispanets

(23.04.2015)

Dj23435

(27.05.2014)

nazar1111

(20.05.2014)

nikonov

(11.05.2014)