Файли до CS 1.6
Counter strike 1.6

CS 1.6 Сервер

CS 1.6 Загальне
Різне
Останні коментарі
Написав: КаVyн
Написав: 2vlad22
Написав: 2vlad22
Написав: 2vlad22
Мажори сайта
$eRJ
Адміністратор
Додано файлів: 762

КаVyн
V.I.P
Додано файлів: 172

B@CbOK
V.I.P
Додано файлів: 119

Наше опитування
За кого ви частіше граєте?
Всього відповідей: 1925
Головна » Статті » Для гравців Counter-Strike 1.6 »

Напад




Сподіваюся, все розуміють, чим напад відрізняється від висунення до рубежів атаки або до рубежів можливого зіткнення з противником. Напад - це прорив оборони, агресивна тактика. Зрозуміло, що найчастіше виконання завдання (читай: перемога) залежить від того, наскільки успішним буде напад.
Тактика нападу розрізняється за інтенсивністю та складом.
За інтенсивністю напад буває швидке («раш» - від англ. «Rush» - натиск, поспіх), взаімопрікривающее, і «акуратне».
Ну, що таке «раш», знають, напевно, все. Жвава пробіжка «без нічого» до точки дислокації противника з розрахунком застати зненацька оного, реактивна перестрілка, майже завжди - тотальне винищення не підготувавшись противника. Корисна тактика. І найпоширеніша, повинен помітити. Нічого особливого, вона не вимагає навіть злагодженої роботи команди або взагалі наявності команди - її можна здійснювати і поодинці. Раш передбачає лобове зіткнення з командою противника, у разі якщо цього не відбулося (і раш проводився не для досягнення яких-небудь ключових точок - місця закладки бомби наприклад), ця тактика втрачає свою актуальність.
А ось взаімопрікривающее напад вимагає спільної роботи гравців. Застосовується тоді, коли ви більше ніж на половину упевнені, що попереду вас чекають засідки і жорстокий відсіч, але необхідно виконати завдання, а часу \ можливості відійти або напасти з іншого боку немає. Ця тактика полягає в тому, що одночасно просувається 1-2-3 гравця, інші прикривають їх, потім міняються місцями. Він більш повільний, ніж «раш», але зате забезпечує кращий захист від несподіваних контратак і кемперів. В основному використовується командами (в даному випадку - не просто набором гравців, а сформованим і обкатані складом [професійних] гравців, свідомо об'єдналися для спільної гри) на чемпіонатах, змаганнях і т.д. Хто бачив професійну гру, той зрозуміє. Хоча в непрофесійної грі використовують більш швидкий варіант: вперед випускають (пропускають) гарматне м'ясо або людей з хорошою реакцією і потужними гарматами. Вони біжать попереду і беруть на себе удар несподіваних засідок, інші тримаються позаду і прикривають вогником, а в разі чого - мстять за смерть камрад:).
«Акуратна атака» застосовується тоді, коли ви, по-перше, залишилися одні \ удвох, а по-друге, нічого не знаєте про плани противника, тому погода в києві дуже важлива. Взагалі-то в таких випадках краще зайняти оборону, але вже якщо треба ... Тихо прокрадиваясь вперед, зазираючи цікавим оком за кожен ящик, шугаясь кожного шереху, стискаючи в спітнілих ручках ковзний автомат, ви здійснюєте те, що по науковому називається «акуратною» атакою. Хе. Тепер серйозно: коли ви «ходите» (тобто просуваєтеся з затиснутою клавішею Shift), ви не робите шуму. Якщо при атаці вам не можна виявляти своєї присутності (щоб не давати противнику фатального для вас переваги), то «акуратне» напад - для вас. Використовується воно, наприклад, коли вам необхідно дістатися до цокає бомби або до заручників так, щоб не переполошив охорону.

По складу тактики нападу поділяються на прорив, просочування («фронт») і захід в тил («западло»).
Прорив схожий з «рашем»: концентрована атака всією командою в одному місці з метою зміни тактичної позиції (або з метою заходу в тил команді противника). Різниця в тому, що прорив може використовуватися в будь-який момент раунду, а «раш» корисний лише як блискавична атака на початку раунду. З цієї точки зору прорив - не стільки тактика, скільки прийом.
Просочування - досить поширена тактика. Вона полягає в тому, що гравці атакують відразу по всіх можливих напрямах з тим розрахунком, що хоча б частина команди пройде і виконає мети атаки. Тут, насправді, все залежить від везіння і від особистого ськілла - чи то вам попадеться один ламер, то чи всі батьки ворожої команди, чи то ви їх постріляєте, чи то вас знімуть ще з-за рогу.
Тепер найцікавіше і моє улюблене - захід в тил, він же «западлянка». О-о-о, западлостроеніе - це ціле мистецтво:). Як будувати бяки вражою команді - цьому потрібно навчається не за туторіали, а виключно на особистому досвіді. Назва «захід у тил» говорить сама за себе. Якщо говорити просто, то це обхід ворожих позицій кружними шляхами з метою несподівано напасти на гравців ворожої команди і тим самим зламати оборону і вивести з ладу значну частину супротивників. Тут є кілька особливостей. Перше - ця тактика ефективна тільки на початку \ середині раунду. Швидше за все, після досягнення точок атаки (бомбплейса або кімнати із заручниками) ворожа команда займе кругову оборону, а у випадку з заручниками - просто перегрупуються і піде прямо на вас. Друге - постарайтеся не шуміти. Гучний тупіт за спиною може насторожити гравців (тут вже як вам пощастить - можуть і за свого прийняти). А вже перестрілка і крики вмираючих точно змусять противників звернути на вас увагу. Звідси, до речі, слід ще одне правило: не скупіться. У стовбурі у вас зазвичай 30 патронів (якщо, звичайно, ви не купили кулемет:)), а противників - 3-7 осіб. Чи зумієте ви за 30 патронів і 2-3 секунди перестріляти стільки народу? Якщо зумієте, то вам би краще йти в лобову, все одно такому танку нічого не страшно:). Звичайним же людям рада: стріляйте по одному-двом супротивникам (краще - по батькам і по снайперам) і швидко никайтесь за найближчий поворот. Є шанс що ваші забави залишаться непоміченими \ безкарними (бо найчастіше ворожа команда відстрілюється від ваших камрад або з боєм просувається вперед). Як кажуть, «загін не помітив втрати бійця». Забаву можна повторити, але не зловживайте, а то наступного разу, коли ваша цікава харя здасться через скриньки, в неї полетять свинцеві подаруночки. Так, і ще: в цій тактиці є недолік - якщо вам не пощастить, то ви зустрінетеся віч-на-віч з незадоволеними гравцями іншої команди, і ось тоді доведеться відмовитися від хитромудрих «тактик» і вести бій не на життя, а на смерть. Перевагою є той факт, що вже якщо вас не помітили, то найсильніші гравці чужої команди постануть перед вам беззахисними, як ягнята, стріляй - не хочу (а особливо беззахисні снайпери). Саме тому друга назва цієї тактики - «западло».
Коротше, ризик - справа благородна. Ризикуйте, пробуйте, придбайте досвід. Ще раз нагадую, що в кінцевому рахунку все вирішує досвід і скіл, особисте вміння.


Залишилися питання? Задай їх на форумі


Категорія:

Для гравців Counter-Strike 1.6

| Додав: $eRJ (16.12.2011)
Переглядів: 811 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
міні-Профіль



Гість, ми раді вас бачити! Буть-ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь!
Приєднуйтесь до нас!

Пошук
Реклама
Наш банер
Допоможіть нашому сайту!
Розмістітивши наш банер у себе на сайті




[Інші банери]
Партнери
5 сайтів з TOP'а
1
Free-Torrent
:3940 | :2275
2
Counter-Strike Por...
:3938 | :2005
3
Офіційний сайт кла...
:3808 | :2943
4
< Music.Zaz-Diz...
:3770 | :2537
5
Counter-Strike por...
:3545 | :1855
+ Додати сайт +
© "CS-Yakudza Клан | Портал" 2009-2024 | Design by $eRJ
CS-Yakudza.com - Все для Counter Strike, файли, статті cs 1.6