Здравствуйте, гість ( Вхід | Реєстрація )

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум сайта CS-Yakudza.com » Настройка Counter strike 1.6 » Відкриваємо порти » Що таке DNS?
Що таке DNS?
Неділя, 14.11.2010, 19:39 | Повідомлення # 1
Повідомлень:
177
Нагороди:
Ранг:
Главарь
60
Що таке DNS?

Наявність домену, наприклад 'mycompany.com', є важливим кроком у встановлення ВІДПОВІДНОСТІ Вашого бізнесу з Internet. Люди вводять домен як частину адреси електронної пошти або Веб адреси. У дійсності ж, те, що використовується в мережах для напрямку руху потоків даних - це не ім'я домену, а IP-адресу. Про переведення між іменами доменів та IP-адресами подбають DNS сервера. Таким чином, одна з переваг DNS - те, що він позбавляє нас від необхідності запам'ятовувати багато IP-адрес, так як ми можемо використовувати інтуїтивні імена доменів замість цього. Скорочення DNS використовується, щоб описати два пов'язаних речі: Система Імен Доменів та Служба Імен Доменів. Система Імен Доменів - це розподілена база даних, відповідальна за перетворення імені домену в IP-адресу, в той час як Служба Імен Доменів - обслуговування, запропоноване цією системою. DNS зачіпає майже кожну службу Internet: від електронної пошти до звукової конференції. Наприклад, коли хтось вводить ім'я домену (наприклад 'www.company.com') в полі адреси браузера і відсилає запит, він використовують DNS. Крім того, DNS сервера (також відомі як сервера імені) прикріплюють інформацію про те, який сервер пошти використовується. Це дозволяє нам використовувати адреси електронної пошти у форматі 'username @ domain' та не визначати специфічний сервер пошти.

Як працює DNS?

DNS - це розподілена база даних. DNS обслуговування пропонується тисячами DNS серверів в Internet, кожен з яких відповідальний за частину імені, званого зоною. Сервери, які мають доступ до DNS інформації (зональний файл) для даної зони, мають повноваження для цієї зони. Коли робиться запит наприклад Веб-серверу, DNS сервер переводить ім'я домену в IP-адресу. Наприклад, домен, який має ім'я 'www.example.com', міг би бути переведений в '195 .24.22.209 '. Коли TCP / IP програмне забезпечення встановлено на автоматизованому робочому місці Windows, адреса IP одного або більше серверів імен - один з сконфігурованих параметрів. Сервер імені повинен направити запит браузера при пошуку IP-адреси наприклад Веб-сервера в Internet. Повністю кваліфіковане ім'я домену типу 'www.example.com' складається з імені хоста ('www') та домену ('example.com'). Жоден з тисяч серверів імені в Internet не знає всі ключі для перекладу імен домену в адреси IP і навпаки, але кожен сервер знає ім'я та адресу IP комп'ютера кожного користувача в його зоні Internet. Сервер тоді обмінюється цією інформацією з іншими серверами імені доменів з інших куточків мережі. Internet буде працювати і без DNS, але це означає, що весь рух повинен бути адресований з використанням IP-адрес. Є два основних способи сконфігурувати DNS. Перший - використання DNS сервера Інтернет-провайдера. Інший - встановити DNS сервер у Вашій локальній мережі. Наявність і підтримання вашого власного первинного DNS сервера залишають роботу по конфігурації і модифікація сервера на ваших плечах, тому наші клієнти воліють користуватися послугами PACO Links Int.

Первинні та вторинні DNS сервера

Повинен завжди бути один і тільки один DNS сервер, який має прямий доступ до DNS інформації для специфічного домену. Цей DNS сервер називається первинним сервером імені домену. Вторинний сервер імені домену - це DNS сервер, який періодично завантажує копію первинного сервера імені домену. Вторинні сервера імені домену роблять роблять це шляхом запиту первинного сервера імені домену (зазвичай кожні 6 годин, але адміністратор домену може встановлювати цю перевірку так часто, як йому подобається) для того, щоб побачити, чи змінилася первинна інформація. Якщо так, то вторинний сервер просто знову завантажує таблицю від первинного. Може бути стільки вторинних серверів імені домену, скільки буде завгодно DNS адміністратору. Щоб зробити їх корисними, адміністратор повинен упевнитися, що DNS адміністратор домену батьківського рівня знає про них, інакше вторинні сервера ніколи не будуть запрашіватся, навіть якщо з первинним сервером не можна зв'язатися.

Форум сайта CS-Yakudza.com » Настройка Counter strike 1.6 » Відкриваємо порти » Що таке DNS?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Статистика Форума
Нові теми Популярні теми Кращі користувачі Нові користувачі

Прикол в cs 1.6

(1)

Банерообмін

(19)

Шаблон для ucoz - Dco...

(1)

Готовий і настроєний ...

(7)

Красивый информер топ...

(0)

Моє відео

(7)

BCM

(0)

Новый информер коммен...

(0)

Голубая кнопка вверх ...

(0)

Статистика кто посети...

(0)

конкурс вгадай фільм

(28)

Банерообмін

(19)

про модулі

(15)

Набір "Модератор...

(13)

Перемикач сторінок

(13)

Створення cs 1.6 серв...

(11)

Роздача ICQ від $eRJ

(11)

Купи або получи домен...

(9)

залучення реальних ві...

(9)

Роздача програм для {...

(8)

B@CbOK

(317)

КаVyн

(235)

$eRJ

(177)

Leet

(82)

ГОРІЧ

(72)

Olizina

(51)

dingo

(40)

CkopnioH

(34)

brooklin

(32)

extremist

(14)

Volodymyr

(24.04.2021)

Don_UA_

(03.06.2020)

Саня3639

(22.08.2019)

Don_ua

(10.08.2018)

buldog7

(16.12.2016)

arsen_1379

(17.08.2015)

ispanets

(23.04.2015)

Dj23435

(27.05.2014)

nazar1111

(20.05.2014)

nikonov

(11.05.2014)