Здравствуйте, гість ( Вхід | Реєстрація )

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Leet  
Форум сайта CS-Yakudza.com » Різне » photoshop » Як малювати реалістичні губи
Як малювати реалістичні губи
Понеділок, 15.11.2010, 23:45 | Повідомлення # 1
Повідомлень:
317
Нагороди:
Ранг:
Мафіозі
21
Як малювати реалістичні губи


Починаємо роботу на порожньому полотні, зафарбовуючи область для промальовування губ кольором шкіри. Зазвичай я використовую в якості заднього фону чорний колір, щоб упевнитися, що я не залишаю не зафарбованих ділянок при створенні основного шару

Тепер приблизно окресліть світлим кольором основну форму губ, де відображатимуться відблиски і темним коричнево-червоним - затінене простір між губами (НЕ чорним!).

Визначте палітру з 4-5 основних кольорів, з якими будете працювати і почніть розмальовку. Грубими мазками нанесіть основний колір губ за наміченим контуру.

Продовжуючи розмальовку, більш світлим кольором замалюйте центральну частину нижньої губи, і лініюю відблисків. Потім ще більш світлим кольором (але не білим!) Дрібними вертикальними штрихами прорисуйте складочки по лінії нижньої губи, надаючи їй об'єм. Закінчивши з грубої розфарбуванням, встановіть параметр непрозорості кисті приблизно в 20% і почніть згладжувати і змішувати кольори. (Alt + клік мишкою - ваш кращий друг, при використанні кисті на цьому етапі.) Зверніть особливу увагу на невеликі лінії - складки - на нижній губі

Тепер почніть обробляти область навколо губ, додаючи глибоку тінь під основою нижньої губи і менш інтенсивну з боків. Крім того, трохи "підсвітіть" краю нижньої губи в тому місці, де вони переходять в куточки рота

М'якими мазками кисті поверх, додайте невелику підсвічування до основи верхньої губи і почніть промальовувати особа навколо губ, тому що навіть самі реалістичні губи будуть виглядати плоскими на порожньому полотні..

Тут я додала трохи тіні до куточків рота, але більша частина моєї роботи полягала у формуванні підборіддя, згладжуванні квітів і невеликий промальовування носа..

Ще трохи попрацюйте над носом і навколо губ. Не дуже хвилюйтеся зараз про грубі мазках. Зараз важливо сформувати форму обличчя і особливо в області рота, щоб додати губам реальний обсяг

На цьому етапі я зрозуміла, що мені зовсім не хочеться малювати іншу половину обличчя і тому я покрила це місце пасмом волосся. Поганий, ледачий художник. Ви НЕ повинні брати з мене приклад і робити такі речі, наскільки це можливо

! * Це важливо *!
Візьміть м'яку, пухнасту кисть кольору шкіри, встановіть її приблизно на 10% непрозорості і пройдіться їй по всій поверхні губ, розмиваючи їх чіткі контури і пом'якшуючи відблиски на нижній губі. Не намагайтеся надавати вашим губам чіткі обриси - вони будуть виглядати зовсім неприродно!

Технічно ми закінчили роботу з губами на цьому етапі, але шкіра обличчя залишається все ще дуже гладкою, щоб на цьому зупинитися. Візьміть підходящу текстурну напівпрозору кисть і обробіть обличчя, надаючи йому належну шорсткість і пористість, враховуючи освітленість особи. Тепер трохи згладьте пори, якщо вони промальовані досить різко і ... робота завершена!
  
Форум сайта CS-Yakudza.com » Різне » photoshop » Як малювати реалістичні губи
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Статистика Форума
Нові теми Популярні теми Кращі користувачі Нові користувачі

Прикол в cs 1.6

(1)

Банерообмін

(19)

Шаблон для ucoz - Dco...

(1)

Готовий і настроєний ...

(7)

Красивый информер топ...

(0)

Моє відео

(7)

BCM

(0)

Новый информер коммен...

(0)

Голубая кнопка вверх ...

(0)

Статистика кто посети...

(0)

конкурс вгадай фільм

(28)

Банерообмін

(19)

про модулі

(15)

Набір "Модератор...

(13)

Перемикач сторінок

(13)

Створення cs 1.6 серв...

(11)

Роздача ICQ від $eRJ

(11)

Купи або получи домен...

(9)

залучення реальних ві...

(9)

Роздача програм для {...

(8)

B@CbOK

(317)

КаVyн

(235)

$eRJ

(177)

Leet

(82)

ГОРІЧ

(72)

Olizina

(51)

dingo

(40)

CkopnioH

(34)

brooklin

(32)

extremist

(14)

Volodymyr

(24.04.2021)

Don_UA_

(03.06.2020)

Саня3639

(22.08.2019)

Don_ua

(10.08.2018)

buldog7

(16.12.2016)

arsen_1379

(17.08.2015)

ispanets

(23.04.2015)

Dj23435

(27.05.2014)

nazar1111

(20.05.2014)

nikonov

(11.05.2014)