Здравствуйте, гість ( Вхід | Реєстрація )

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум сайта CS-Yakudza.com » Все для uCoz » Заробіток » Домени
Домени
Неділя, 14.11.2010, 13:26 | Повідомлення # 1
Повідомлень:
317
Нагороди:
Ранг:
Мафіозі
21
Вибір Домена. Як вибрати Домен для сайту.

ДОМЕН - ім'я Вашого сайту.
Домени бувають 1-го, 2-го, 3-го і так далі рівнів. Всі домени унікальні, два однакових бути не може. Домени першого рівня: наприклад, com, net, ru, info, biz, uа, de і так далі Під цими доменами існують домени другого рівня, наприклад, gogle.com або rambler.ru, третього рівня: banner.org.ru, soft.narod.ru, shops.com.ua, banner.kiev.ua і так далі Домени першого рівня діляться на дві групи: територіальні (ru, ua, de, us і так далі) і внетерріторіальниє (com, org, net і так далі). Домени першого рівня називають ще зонами. Наприклад, всі домени будь-якого рівня в географічній зоні .RU відносяться до Росії. На будь-якому з доменів першого рівня кожен охочий може зареєструвати домен другого рівня. Багато Хостінг-провайдери надають Домен другого рівня .ru, .com, .net, .org, .ws, .info і так далі БЕЗКОШТОВНО при замовленні у них Хостингу. Вибір імені сайту (доменного імені). Приділите особливу увагу вибору імені для Вашого сайту. Вибирайте прості і такі, що легко запам'ятовуються імена. Це дуже важливий момент в процесі розкручування Інтернет-ресурсу. Вдало вибране ім'я (URL, тобто адреса, по якій відвідувачі приходитимуть на Ваш сайт), що запам'ятовується, може послужити хорошою рекламою, може дати Вам додаткові переваги в порівнянні з сайтами конкурентів, що мають аналогічний зміст.

Підбір Домена.

Декілька порад при підборі Домена.
Не пишіть "www." перед доменним ім'ям. "www." - це ім'я хоста, а не домена.
Можна використовувати символи: 0-9, a-z і "-". Підкреслення (_) і пропуски в доменних іменах не підтримуються.
Мінімальна довжина домена складає 2 символи, максимальна - 57 символів.
Доменне ім'я не може містити дефіси і букви, якщо його довжина не перевищує 2 символів.
Доменне ім'я не може починатися або закінчуватися на дефіси або містити два дефіси підряд. Доменне ім'я може містити дефіси, але вони не повинні розташовуватися поруч (так: "--") і не можуть починати або завершувати доменне ім'я, наприклад "-asite.info" неправильне, оскільки починається з дефіса.
Доменне ім'я може містити тільки алфавітні букви і дефіси. Доменні імена можуть складатися тільки з цифр, букв і дефісів - це означає, що ніяких кружків, ком і інших символів пунктуації бути не повинно. Часто користувачі починають домен з "www." - це не частка домена і її не потрібно використовувати.

Форум сайта CS-Yakudza.com » Все для uCoz » Заробіток » Домени
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Статистика Форума
Нові теми Популярні теми Кращі користувачі Нові користувачі

Прикол в cs 1.6

(1)

Банерообмін

(19)

Шаблон для ucoz - Dco...

(1)

Готовий і настроєний ...

(7)

Красивый информер топ...

(0)

Моє відео

(7)

BCM

(0)

Новый информер коммен...

(0)

Голубая кнопка вверх ...

(0)

Статистика кто посети...

(0)

конкурс вгадай фільм

(28)

Банерообмін

(19)

про модулі

(15)

Набір "Модератор...

(13)

Перемикач сторінок

(13)

Створення cs 1.6 серв...

(11)

Роздача ICQ від $eRJ

(11)

Купи або получи домен...

(9)

залучення реальних ві...

(9)

Роздача програм для {...

(8)

B@CbOK

(317)

КаVyн

(235)

$eRJ

(177)

Leet

(82)

ГОРІЧ

(72)

Olizina

(51)

dingo

(40)

CkopnioH

(34)

brooklin

(32)

extremist

(14)

Volodymyr

(24.04.2021)

Don_UA_

(03.06.2020)

Саня3639

(22.08.2019)

Don_ua

(10.08.2018)

buldog7

(16.12.2016)

arsen_1379

(17.08.2015)

ispanets

(23.04.2015)

Dj23435

(27.05.2014)

nazar1111

(20.05.2014)

nikonov

(11.05.2014)