Здравствуйте, гість ( Вхід | Реєстрація )

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Leet  
Форум сайта CS-Yakudza.com » Різне » Гумор » прикольна історія (кому не лєнь прочитайте(ржач))
прикольна історія
Субота, 11.06.2011, 12:55 | Повідомлення # 1
Повідомлень:
235
Нагороди:
Ранг:
Авторитет
15
Прекрасний серпневий вечір, приблизно 18-00. Я прокинувся від того, що моє пес лизав мені обличчя і трохи попискував. На передодні, була якась вечірка, з кількістю алкоголю не сумісним із життям. Відкрив очі, пес продовжував своє заняття. У мене було легке, не нав'язливе похмілля. Висвітлюється воно, у частковому паралічі половини мого тіла, тобто права рука і права нога, не слухалися мого мозку. А так само я, оглух і ліве око перестав бачити. Якби я навіть захотів у цей момент щось сказати, у мене б максимум, що вийшло, це:
- Аааа .... Ууу .... Рррр ....

По очах свого собаки я зрозумів, що якщо, у найближчі хвилин 5, я не виведу його на вулицю то, до запаху мого перегару, додатися ще й запах його гомна.
Я накинув джинсову курточку (яка надалі зіграє не маловажну роль) і вивалився на вулицю. Була неділя.
Ви коли небудь, пробували ходити з повністю не підвладної вашим бажанням рукою і ногою? Я доповз до ларька. Жестами показав, що мені треба два пива. Одне з яких було знищено моментально.
А життя, то по ходу налагоджується ... І тому вирішено було відправитися, на прогулянку в Ботанічний сад. Це хвилин двадцять ходьби.
І ось я на місці, собаки, люди, вечір, тепло ... Я ж, намагався знайти затишний куточок, що б спокійно випити другу пляшку пива, а мій пес міг спокійно поганяти. Чого зробити в Ботанічному саду в неділю, просто не можливо.
Чи то пиво, чи то вчорашня вечірка, зараз сказати важко. Але мій організм випробував першу хвилю. Люди вас коли небудь переїжджав каток? Мене в той день переїхав. Він наїхав мені на голову і повільно почав рухатися у напрямку до ніг. Єдиним місцем, через яке могло вийти все те, що рухав каток. Була моя ж% па. Холодний піт покрив усе моє тіло в одну мить. Моя ж% па, запитала у мене:
- Чуєш, брате, а може осором?
І в ту ж мить, хвиля пішла на спад і пропала зовсім. Ось людина, ну дурневі зрозуміло, треба по тихоньку йти додому. Але з іншого боку, все пройшло, життя прекрасне.
І з цього, я притулився до дерева і закурив.
Друга хвиля прийшла, як ураган. Різко, потужно, вона спробувала видавити з мене все одним махом. Я по моєму навіть хрокнув. Холодний піт вже другий раз за вечір покрив моє тіло. Я не просто захотів срать, я зрозумів що, або я зараз осором, або треба пальцем затикати жопу. Друга хвиля плавно пішла на спад ...
Я знову закурив ... Собака мирно гризла палицю, мені було добре. Але в ж тоді тривожні нотки зародилися в моєму мозку ... а чи не піти мені додому? Але друга пляшка пива в моїй куртці, сигарети і прекрасний вечір, відігнали цю думку дуже далеко. Моя права половина тіла, почала приходити в себе, я почав чути двома вухами.
Третя хвиля прийшла як цунамі.
Моя ж% па, мене вже ні про що не питала, вона просто кричала:
- А ось тепер хлопець, давай я буду срать. Вона не питала, а затверджувала.
Мої очі вилізли з орбіт, у мене по моєму навіть мова вивалився з рота. Титанічним зусиллями стиснувши свої полупопія і звівши разом коліна, я зрозумів що в мене є максимум хвилини три чотири, більше я не витримаю. Пристебнувши собаку до повідця я ломанувся, просто куди очі дивляться. Люди, ви коли небудь, пробували бігати з щільно стиснутими полупопіямі і зведеними разом колінами? Я біг і тягнув за собою собаку.
Пробігши метрів тридцять, я зрозумів, що в тому напрямку куди я лину, я не зможу погадіть. І з цього, я різко змінив напрям і побіг в інший бік. Зорієнтуватися на місцевості заважало, то що намагалося вилізти з мене. Коли я мигцем глянув на собаку, яка летіла за мною не торкаючись землі лапами. То в її очах був всього одне питання:
-Господар, ти що пізданулся так швидко бігати?
Тиск в жопе досягло критичних параметрів.
Мені вже було все по х **. Я готовий був, просто сісти і посрать там де стояв. Але моє виховання не дозволяло мені цього зробити.
Майка прилипла до мого тіла.
Сили почали покидати мене. Я практично побачив як моя ж% па почала відкриватися. Моя свідомість зникло, залишилися лише дикі інстинкти. І о, диво ... не велика галявина, вкрита від поглядів кущами. Як я швидко зняв штани ... я зробив це, по могутньому, не соромлячись і не думаючи ні про що. У мене було дике розлад шлунка.
Ви напевно, знаєте, собачий нюх раз на сто сильніше людського нюху. Мій пес, дивно повів носом і дуже впевнено попрямував, до моєї жопі. Але, отримавши два удари кулаком по пиці, зрозумів, що це не найкраще його рішення.
- Ой, а хто тут у нас такий гарний ...
Я ледве не охуел. Я навіть трохи не ляпнув, що красивий це я.
Прямо у напрямку до мого місця висера, йшло дуже миле створіння жіночої статі, з французьким бульдогом.
У мене залишалося всього два варіанти.
1. За 2 секунди витерти жопу, одягнути штани і постати у всій красі. Але моя ж% па давала мені натяки, що процес далеко не на стадії завершення.
2. Продовжувати сидіти в цьому положенні. Робити вигляд, що просто присів навпочіпки.
Я вибрав другий варіант. Накинувши одним рухом собі на ноги курточку. Я залишився сидіти!
- А у вас хлопчик чи дівчинка, а то я забула вдома окуляри і не бачу, - сказала пелотка наближаючись до мене.
- У мене, маааааальчік, - видавив я з себе. Я не контролював свою жопу, ми жили в той момент різними життями.
Їжу ці рядки і плачу. Як важко, срать перед симпатичною дівчиною, при цьому робити вигляд, що просто сидиш на корточках.
Мій пес жваво грається з бульдогом на прізвисько Муся. Ну як можна було назвати бульдога Мусею?
- Ой, ви знаєте, ми недавно переїхали сюди і в нас немає друзів, - прощебетала деушка.
Почекай, я ща, просро і буду тобі іншому, промайнуло у мене голові.
- У кого це у вааааас, - бл% моя ж% па мене зараз спалить.
- Так у нас з Мусею, - захихотіла дівчина.
У мене затекли ноги. Йшла десятий хвилина розмови. Ось лише то б вона, не змінювала свою позицію, в протилежному випадку вона відразу побачить мою голу жопу і те що, під сракою, а там було на що подивитися. Під час усієї розмови, я відчував як з жопи постійно дрібними порціями, виливається гомно.
- Ой, а ви на виставки ходите? - Проворкувала створення.
- Хоооодііімм, - простогнав я.
- Ой як цікаво, розкажіть, - безневинно кліпаючи очима проспівало створення.
Пиздец, це просто п% з%% ц, я сру прямо перед сіпатічной дівчиною, і вона мене ще просить розповісти, як ми ходимо на виставки.
- Ну, ми це, чемпіони Украааааіниииии, - ще пару таких звуків і вона подумає, що мені не добре. А мені дійсно вже не дуже добре. Йде двадцятого хвилина розмови. Вона щебече про те як годує та виховує Мусю, а я сру по маленьку.
Я перестав відчувати свої ноги. Спробував трохи виставити вперед одну з них, затія мені не дуже сподобалася, тому, що я мало не впав у своє гомно. Пора це все припиняти, от тільки як. Сказати, що я зараз посрал і мені треба витерти жопу і після цього ми продовжимо нашу милу розмову? Ні, варіант відпав.
- Мене звуть Анжела, а вас як? - Сказала дівчина.
Ти мені ще руку простягни, для рукостискання.
- А мене Сааааашшааа, - п% з%% ц, моя ж% па остаточно вирішила зіпсувати цю ідилію.
- Я ось гуляю, вранці о 10-00 і ввечері о 19-00, дивіться, як ваша собачка грає з моєю, запишіть мій телефон, давайте разом гуляти,-видає створення.
Якщо чесно, дуже хотілося послати її на х ** в місці з Мусею, але я поліз у кишеню куртки, і чесно почав записувати її телефон. Пиздец, зняв дівку коли срали ги ги ги. Тоді мені було вже не до сміху ...
Моя ж% па сам по собі видала, то того противний звук, що описати його напевно не вийде. Але, швидше за все, це було схоже, на мокрий, переривчастий, гучний пердеж, з вкрапленнями звуку падаючого, рідкого гомна. Я спробував приховати ці звуки за своїм кашлем. Може дівка ні чого й не зрозуміла, але Муся, чітко вловила спрямування цих звуків. Муся не поспішаючи потрусила, прямо до мене. Мій же з ***, пес, лежав собі і гриз палицю. У моїх думках було тільки одне, як відігнати Мусю. Якщо вона підійде трохи ближче, то вона неодмінно уловить тонкий запах мої випорожнень, і ось тоді, Муся точно вирішить дізнатися природу походження цих ароматів. Жопа знову видала звук, я вже ні чого не заглушав, просто сидів, слухав щебетання дівчини і чекав своєї долі.
Муся обережно пройшовши повз мене, попрямувала до моєї жопі. Я не знаю, що вона там робила, але я чітко відчував гаряче дихання Мусі, прямо біля своєї дупи, мені захотілося плакати. Але Муся пішла на багато далі, Муся початку лизати мені жопу, сам анус. У моїй голові пролетіла мислішка. Якщо Муся лиже мені жопу, значить вона коштує як мінімум по пояс у моєму лайні. Ось тут, я зовсім охуел, я просто уявив собі вигляд цієї Мусі, коли вона закінчить лизати мені жопу.
Господиня Мусі продовжувала лепетати про проблеми виховання собак, годівлі й дресури, Муся продовжувала лизати мені жопу, а я просто закурив і заплакав ....
І ось саме в цій райській ідилії настав момент істини.
Четверта хвиля калаізверженія була подібно дев'ятого валу.
Я вже не міг контролювати, ні себе ні свою жопу. Я навіть і не намагався стримати цю хвилю. У мене склалося враження, що з мене в той момент вирвалося на ружу кілограмів зо два гомна Муся, дивно хрюкнула і затихла. Я вже навіть не пітнів, я просто чекав.
- Муся, Муся, дівчинка йди до мене, - стривожилася господиня.
А раніше, з ***, ти не могла покликати свого собаку, в тумані промайнуло в моїй голові.
Коли я побачив Мусю, я зрозумів, що всі страхи які я випробував до цього, були просто дитячим лепетом.
Муся рухалася дивним зигзагом, постійно натикаючись на палиці і гілки. При цьому вона видавала звуки, якогось мокрого кашлю і сипів. Коли Муся проходила повз мене, я просто охуел. Я повністю обісрали Мусю, з ніг до голови, я засрал Мусі все, очі, вуха, рот, ніс і взагалі все тіло. Це був великий шматок гомна на бульдогів ніжках ...
У вас була собака білого кольору. Але тепер вона у вас коричневого. Ви забули вдома окуляри. Що ви зробите?
Правильно ви візьмете її на руки, щоб визначити, дивні зміни в забарвленні вашого улюбленця. Господиня Мусі, взяла її на руки ... Блін, Анжела була залікової пілоткою
Ну чому так болить голова ... І пес лиже обличчя. Тепер треба просто встати. Матуся, про мене штормить. Це ж треба такому наснитися. Телефон, дзвонить телефон, кому не спиться?
- Ало.
- Так, слухаю.
- Здрастуйте, ви напевно мене не пам'ятаєте, мене звуть Анжела, у мене собака, французький бульдог на прізвисько Муся ...
Форум сайта CS-Yakudza.com » Різне » Гумор » прикольна історія (кому не лєнь прочитайте(ржач))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Статистика Форума
Нові теми Популярні теми Кращі користувачі Нові користувачі

Прикол в cs 1.6

(1)

Банерообмін

(19)

Шаблон для ucoz - Dco...

(1)

Готовий і настроєний ...

(7)

Красивый информер топ...

(0)

Моє відео

(7)

BCM

(0)

Новый информер коммен...

(0)

Голубая кнопка вверх ...

(0)

Статистика кто посети...

(0)

конкурс вгадай фільм

(28)

Банерообмін

(19)

про модулі

(15)

Набір "Модератор...

(13)

Перемикач сторінок

(13)

Створення cs 1.6 серв...

(11)

Роздача ICQ від $eRJ

(11)

Купи або получи домен...

(9)

залучення реальних ві...

(9)

Роздача програм для {...

(8)

B@CbOK

(317)

КаVyн

(235)

$eRJ

(177)

Leet

(82)

ГОРІЧ

(72)

Olizina

(51)

dingo

(40)

CkopnioH

(34)

brooklin

(32)

extremist

(14)

Volodymyr

(24.04.2021)

Don_UA_

(03.06.2020)

Саня3639

(22.08.2019)

Don_ua

(10.08.2018)

buldog7

(16.12.2016)

arsen_1379

(17.08.2015)

ispanets

(23.04.2015)

Dj23435

(27.05.2014)

nazar1111

(20.05.2014)

nikonov

(11.05.2014)